Wersje językowe
Reklamacje i zwroty

Reklamacje

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, sporządzenie protokołu, którego wzór posiada kurier, a następnie skontaktowanie się z nami.

Jeżeli zakupiony towar nie spełnia Twoich oczekiwań, bez problemu możesz go zareklamować.

W celu złożenie reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:
1. Koniecznie poinformuj nas o chęci zgłoszenia reklamacji drogą mailową: info@nukkodesign.com
2. Wydrukuj i w
ypełnij formularz reklamacji.
3. Odeślij reklamowane produkty wraz ze wszystkimi jego akcesoriami, kopią paragonu lub faktury zakupu oraz uzupełnionym formularzem reklamacji na adres:
Nukko Design Marzanna Kurowska
Wojska Polskiego 24 m 6
05-822 Milanówek
4. Kupujący zobowiązany jest do odesłania reklamowanego produktu na własny koszt na adres sprzedawcy. W przypadku uwzględnienia reklamacji koszty wysyłki są zwracane.

5. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego. W przypadku uznania reklamacji wymienimy wadliwy produkt na wolny od wad lub usuniemy wadę.

 

 

Zwrot produktów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt:
1. Koniecznie poinformuj nas o chęci zgłoszenia reklamacji drogą mailową: info@nukkodesign.com

2. Wydrukuj i wypełnij formularz zwrotu.
3. Odeślij zakupiony produkt w nieuszkodzonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością, paragonem lub fakturą zakupu oraz wypełnionym formularzem zwrotu na adres:

Nukko Design Marzanna Kurowska
Wojska Polskiego 24 m 6
05-822 Milanówek
Kupujący zobowiązany jest do odesłania zwracanego produktu na własny koszt na adres sprzedawcy. 

4. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy nie nosi śladów użytkowania, czy nie został uszkodzony lub zniszczony, czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
5. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 14 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl